Mafia rządzi w międzyrzeckiej halówce [ZDJĘCIA]

Adam Janaszek
Ostatnie mecze MLH odbyły się w sobotę, 4 marca, w hali sportowo-widowiskowej w Międzyrzeczu. Artur Anuszewski
W sobotę, 4 marca, w hali sportowo-widowiskowej na os. Kasztelańskim odbyły się ostatnie spotkania Międzyrzeckiej Ligi Halowej. W finałowym pojedynku Mafiosi odprawili z kwitkiem rewelacyjnie grających w rozgrywkach zawodników z Pszczewa.

Przed walką o medale odbyły się jeszcze dwa pojedynki o miejsca od piątego do ósmego. W pierwszym starciu, po dość przeciętnej grze obu ekip, nieznacznie lepszy okazał się Salon Kosmetyczny Hollywood, który po golu Patryka Garwatowskiego zwyciężył AnnSport 1:0.

W drugim spotkaniu było zdecydowanie więcej emocji i - co najważniejsze - bramek. Początkowo przewagę osiągnęli zawodnicy Thyssen Krupp, którzy po trafieniach Michała Iwanowskiego, Mateusza Waltrowskiego i Lucjana Babiaka prowadzili pewnie 3:0. Losy spotkania w drugiej odsłonie odmienili jednak Bartłomiej Gołost i Mateusz Klimczak. Pierwszy z nich siedem minut przed końcem meczu zdobył gola na 3:1 a po niespełna dwóch minutach gola kontaktowego dla Huntera dołożył Michał Górgurewicz.

Największym pechowcem tego spotkania okazał się Jakub Osek. To jego niefortunna interwencja w 28 minucie sprawiła, że na tablicy wyników pojawił się wynik 3:3. „Mercedesy” wpadły w dołek i nie potrafiły znaleźć sposobu na ofensywny napór swoich rywali. Kropkę nad „i” w ostatnich sekundach spotkania postawił wcześniej wspomniany Gołost i to jego gol zapewnił Hunterowi zwycięstwo 4:3 i siódme miejsce w ostatecznej klasyfikacji.

Relacja i zdjęcia z rozgrywek w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”, który od środy, 8 marca, dostępny będzie w kioskach i sklepach w powiecie międzyrzeckim.