Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Rozegrana w sobotę, 7 kwietnia, 20. kolejka rozgrywek w...

Piłkarski weekend na boiskach powiatu międzyrzeckiego [ZDJĘCIA]

Mecz GKS Bledzew i Stali Sulęcin.

Rozegrana w sobotę, 7 kwietnia, 20. kolejka rozgrywek w gorzowskiej klasie okręgowej okazała się pechowa dla GKS z Zjednoczonych. Piłkarze z Bledzewa zmierzyli się na boisku w Zemsku ze Stalą Sulęcin. Już w czwartej minucie, goście zdobyli pierwszą bramkę, ale potem inicjatywę przejęli zawodnicy GKS. Po bramkach zdobytych przez Przemysława Wawrzyszkę i Radosława Pawełkiewicza zakończyli pierwszą połowę korzystnym dla gospodarzy wynikiem 2:1.