Derby juniorów. Zjednoczeni ograli GKS Bledzew [ZDJĘCIA]

Piotr Jeske
Zjednoczeni Przytoczna wygrali 4:2 z zawodnikami z Bledzewa.
Zjednoczeni Przytoczna wygrali 4:2 z zawodnikami z Bledzewa. Piotr Jeske
Po zimowej przerwie wznowiły rozgrywki drużyny piłkarskie, grające w pierwszej grupie gorzowskiej ligi juniorów. W niedzielę w derbowym pojedynku zawodnicy Zjednoczonych Przytoczna pokonali 4:2 piłkarzy GKS Bledzew. Relacja w środę, 26 kwietnia, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

W pierwszej grupie gra pięć zespołów, w tym dwa z naszego powiatu; Zjednoczeni Przytoczna i GKS Bledzew. Ich zawodnicy spotykali się podczas otwierającego sezon meczu rozegranego w niedzielę, 23 kwietnia, w Przytocznej. Wynik otworzył w 23 minucie Kamil Trojanek, który dziewięć minut później zdobył kolejna bramkę dla gospodarzy. Na pięć minut przed przerwą gola dla gości zdobył Dominik Potyra.

Po zamianie stron wyrównującą bramkę dla GKS Bledzew strzelił w 59 minucie Kacper Owczarczyk. W 71 minucie zawodnik GKS Bledzew Dominik Pospiech zobaczył żółtą kartkę, zaś gospodarze ruszyli do kontrataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kolejną bramki na konto Zjednoczonych zapisał Dominik Kolasiński, natomiast w 87 minucie wynik meczu ustalił na 4:2 Patryk Matusik,

Zawodnicy GKS Bledzew kolejne spotkanie rozegrają w sobotę o godz. 13.00 na boisku w Zemsku. Podejmować będą drużynę LZS Bobrówko. Zjednoczeni Przytoczna następny mecz rozegrają na wyjeździe 3 maja o godz. 12.00 na stadionie w Starym Kurowie z miejscową drużyną Meprozet Stare Kurowo.

Ekipę Zjednoczonych Przytoczna na boisku tworzyli: Jakub Krzystyniak, Dominik Kolasiński, Maciej Korczyński (70’ Patryk Łozowy), Dawid Kowalczyk, Błażej Lamcha, Dawid Łozowy (25’ Bartłomiej Kozioł), Patryk Matusik, Szymon Mleczak, Jakub Ryczek, Paweł Strylewicz oraz Kamil Trojanek. Trenerem drużyny jest Lech Kopyść. Drużynę GKS

Bledzew reprezentowali na boisku: Kacper Łyczko, Jakub Grudniewski (46’ Jakub Zakszewski), Dominik Kamyszek, Kacper Owczarczyk, Paweł Pasternak, Dominik Pospiech, Dominik Potyra, Krzysztof Rębeliński (60’ Oskar Szreder), Eryk Wasilkiewicz, Mateusz Wiaderek, a także Krystian Żarkowski (46’ Remigiusz Szmądrowski). Trenerem drużyny jest Łukasz Kukla.

Relacja z meczu w środę, 26 kwietnia, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.