Zjednoczeni Przytoczna pokonali Zielonych Lubiechnia Wielka [ZDJĘCIA]

Piotr Jeske
24 marca na boisku sportowym w Przytocznej zawodnicy Zjednoczonych pokonali gości z Lubiechni Wielkiej. Piotr Jeske
Zjednoczeni Przytoczna w ubiegłą sobotę, 24 marca na własnym boisku pokonali Zielonych Lubiechnia Wielka.

W sobotę, 24 marca na stadionie sportowym w Przytocznej zmierzyli się zawodnicy miejscowych Zjednoczonych, a także przyjezdnych gości z Lubiechni Wielkiej. Zespół gości do 75 minuty meczu prowadził 1:0, ale do końca meczu wyniku nie utrzymał. Po akcji Piotra Bialica gospodarze wyrównali wynik spotkania, który podwyższył w 93 minucie także Piotr Bialic. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Zjednoczonych 2:1.

Drużyna Zjednoczonych Przytoczna wystąpiła w składzie: Kamil Lorczak, Marcin Napierała, Dawid Dzięgielewski, Bartłomiej Kozioł (35' Kacper Kozak), Piotr Bożyk, Patryk Minge, Karol Matyjaszek, Łukasz Kwiatkowski (10' Patryk Batura), Radosław Woszczyło (62' Łukasz Piszczyłowa), Piotr Bialic, Jarosław Krysiak. Trener Arnold Dymnicki do dyspozycji miał także zawodników rezerwowych Kamila Nowaka, Aleksandra Krupę oraz Szymona Kamińskiego.

Skład podstawowy Zielonych Lubiechnia Wielka: Bartosz Kasik, Krystian Jasiński, Kamil Świderski (55' Krzysztof Falkowski), Przemysław Mól, Mateusz Kubiś, Patryk Kubiś, Dawid Zawisza, Patryk Bogdziewicz, Wojciech Binkiewicz, Adrian Dziembakowski oraz Patryk Płóciennik (46' Mateusz Krasiński). Skład rezerwowy tworzyli Andrzej Śniegowski, Kamil Żebrowski, a także Marcin Parszywka.

Kolejny mecz Zjednoczeni Przytoczna rozegrają w sobotę, 31 marca w Drezdenku, gdzie podejmować ich będzie drużyna Radowiaka Drezdenko.