To już jest koniec czyli finał Międzyrzeckiej Ligi Halowej. Mamy zdjęcia!

Artur Anuszewski
Zakończyły się rozgrywki Międzyrzeckiej Ligi Halowej. To były fascynujące pojedynki. Dziękujemy organizatorom i zawodnikom za całe tony emocji! Artur Anuszewski

Po raz drugi z rzędu zespół Rosomak JW 5700 został Mistrzem Międzyrzeckiej Ligi Halowej. W powtórce finału z przed roku znów okazali się górą nad zespołem Pszczewa. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1, dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia, w karnych natomiast górą okazali się wojskowi, którzy bezbłędnie wykonywali rzuty karne, natomiast przeciwnicy, ani razu nie zdołali pokonać Konrada Galusa.

Pan Konrad otworzył również wynik spotkania strzelając bramkę w 6 minucie. Bramkę dla Pszczewa zdobył w 12 minucie Kuba Turecki. Karne bezbłędnie wykonali natomiast: Marcin Antczak i Dawid Andrzej Śliwiński.

Trzecie miejsce przypadło FCK Tobago, które pokonało Sanipol/Valentin Międzyrzecz 1:0, po bramce Mateusz Osadnik.