Skwierzyńska Amatorska Liga Piłki Siatkowej: Bogusz-Lisek pokonał Czarnych [ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Podczas ostatniego meczu zespół Bogusz-Lisek bez trudu pokonał Czarnych Bledzew. Dariusz Brożek
Podczas ostatniego meczu Skwierzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zawodnicy skwierzyńskiego zespołu Bogusz-Lisek bez większego wysiłku odprawili z kwikiem siatkarzy Czarnych Bledzew i dzięki zwycięstwu za trzy punkty 3:0 awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

Siatkarze ze Skwierzyny nie mieli trudnego zadania. Czarni przyjechali w osłabionym, pięcioosobowym składzie i w dodatku bez swojego kapitana Adama Bojko, który zmagał się w tym czasie z grypa. Ponad pół godziny obie drużyny czekały na przyjazd szóstego zawodnika, co wyraźnie podkopało wolę walki jego kolegów.

Skwierzyniacy błyskawicznie wyszli na prowadzenie i wygrali pierwszego seta 25:21. Górowali nad rywalami we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła - od zagrywki, po przyjęcie i atak. Drugiego seta wygrali już 25:21, a trzeciego zakończyli wynikiem 25:14.

W ostatnich tygodniach Skwierzyńska Amatorska Liga Piłki Siatkowej zwolniła tempo. Kadrowe perturbacje sprawiły, że kilka drużyn ma przed sobą po kilka zaległych spotkań. Dlatego trudno prognozować, które zespoły zakończą zobaczymy w finałowych starciach. Więcej na ten temat tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”, który od środy, 1 lutego, dostępny będzie w kioskach i sklepach w powiecie międzyrzeckim.