Remisowy bilans piłkarskiego maratonu [ZDJĘCIA]

Adam Janaszek
Międzyrzeczanie pewnie wygrali z gośćmi z Torzymia.
Międzyrzeczanie pewnie wygrali z gośćmi z Torzymia. Artur Anuszewski
Międzyrzeckie Orły zakończyły piłkarski maraton. Podopieczni Rafała Wojewódki w przeciągu dwóch tygodni rozegrali cztery spotkania w tym trzy wyjazdowe i jeden przed własną publicznością. Bilans jest remisowy. Dwa spotkania wygrali, kolejne dwa jednak przegrali.

Futbolowy maraton rozpoczał się od wyjazdu międzyrzeczan do Górzycy na mecz z miejscową Odrą. Właściwie od pierwszej do ostatniej minuty prym wiedli międzyrzeczanie, ale na bramki musieliśmy czekać do drugiej połowy. Po zmianie stron Orzeł bardzo szybko wyszedł na prowadzenie, kiedy precyzyjne dogranie Mateusza Waltrowskiego wykorzystał Tomasz Puncewicz.

Kolejne dwie bramki padły w samej końcówce meczu. W 85 minucie na 2:0 podwyższył Damian Cieciński. Zaledwie pięć minut później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:0.

Niestety, pewne zwycięstwo z Odrą Górzyca nie przełożyło się na kolejne sukcesy. „Biało–niebiescy” przegrali dwa wyjazdowe spotkania z niżej notowanymi zespołami - LZS Bobrówko oraz Meprozetem Stare Kurowo. Kibice liczyli na ich gładkie zwycięstwa, ale niestety, nasi piłkarze nie sprostali ich oczekiwaniom. Międzyrzeczanie nie mieli żadnego pomysłu na grę. Zarówno mecz w Starym Kurowie, jak i Bobrówku zakończyły się wynikiem 2:0 na korzyść gospodarzy.

Relacja z ostatniego meczu Orła zToromą w środę, 2 maja, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”