Radość w Bledzewie, smutek w Międzyrzeczu. GKS pokonał Orła 3:0 [ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej gospodarze przeszli do ataku. W 47 minucie Przemysław Wawrzyszko z GKS zdobył dla nich pierwszego gola, a kilkanaście minut później jego kolega Dawid Kamrowski podniósł wynik na 2:0 dla Bledzewa. Klęskę międzyrzeczan przypieczętował w 88 minucie P. Wawrzyszko, który ustalił wynik na 3:0 dla GKS. Dariusz Brożek
Piłkarze z Międzyrzecza przegrali derbowy mecz z GKS Bledzew. Prezes Orła nie ukrywa, że liczył na lepsze wyniki jego podopiecznych w rundzie jesiennej.

Zawodnicy Orła byli faworytami niedzielnego meczu w Zemsku. Za ich wygraną przemawiał znacznie lepszy dorobek punktowy i wyższa pozycja w tabeli. Liczyli, że ostatnie, 15 spotkanie w rundzie jesiennej przypieczętują łatwym zwycięstwem. Nic z tego. Gospodarze sprawili międzyrzeczanom i ich kibicom przykrą niespodziankę.

Relacja z meczu w środę, 22 listopada, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.