Piłkarze Zjednoczonych rozhartowali sulęcińską Stal [ZDJĘCIA]

(DAB), (AA)
Mecz w Przytocznej rozpoczął się fatalnie dla gospodarzy. Kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego Michał Sobczak zdobył pierwszego gola dla gości. Do przerwy zawodnicy z Sulęcina wiele ponawiali ataki na bramkę Zjednoczonych, ale na szczęście dla gospodarzy nie potrafili skutecznie zakończyć żadnej z akcji pozwolili im przejąć inicjatywę. Zwiastunem zwycięstwa  podopiecznych Arnolda Dymnickiego był wyrównujący gol, zdobyty w 35. minucie przez Jarosława Krysiaka – byłego zawodnika międzychodzkiej Warty.
Mecz w Przytocznej rozpoczął się fatalnie dla gospodarzy. Kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego Michał Sobczak zdobył pierwszego gola dla gości. Do przerwy zawodnicy z Sulęcina wiele ponawiali ataki na bramkę Zjednoczonych, ale na szczęście dla gospodarzy nie potrafili skutecznie zakończyć żadnej z akcji pozwolili im przejąć inicjatywę. Zwiastunem zwycięstwa podopiecznych Arnolda Dymnickiego był wyrównujący gol, zdobyty w 35. minucie przez Jarosława Krysiaka – byłego zawodnika międzychodzkiej Warty. Artur Anuszewski
Piłkarze z Przytocznej wygrali na własnym boisku z MKS Stal Sulęcin. Mniej szczęścia mieli zawodnicy z Międzyrzecza i Bledzewa, który przegrali wyjazdowe spotkania.

Druga połowa należała do zawodników z Przytocznej. Wprawdzie M. Sobczak zdobył kolejną bramkę dla Stali, ale czołowy snajper gospodarzy Patryk Minge strzelił za to dwa gole i ustalił wynik na 3:2 dla swojej drużyny. Zjednoczeni zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli z 35. punktami na koncie.

W sobotę, 28 kwietnia, Zjednoczeni rozegrają w Zemsku derbowy mecz z GKS, który w miniony weekend odnotował kolejną, czwartą z rzędu porażkę. W sobotę zawodnicy z Bledzewa przegrali wyjazdowy mecz z Meprozetem Stare Kurowo 4:0.

Z przysłowiową tarczą wrócili do Międzyrzecza zawodnicy Orła, którzy ulegli w Bobrówku zawodnikom LZS 0:2. W środę, 25 kwietnia, będą mogli się zrehabilitować w Starym Kurowie, natomiast w sobotę, 28 kwietnia, zagrają z Toromą Torzym.