Piłkarskie derby dla gospodarzy. Zjednoczeni wygrali z GKS Bledzew 3:0 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Podczas ostatniej kolejki rozgrywek klasy okręgowej zawodnicy Zjednoczonych Przytoczna nie dali szans rywalom z Bledzewa. Gładko wygrali 3:0. Bohaterem spotkania był zdobywca dwóch bramek Patryk Batura, trzecią dołożył Patryk Minge. Artur Anuszewski, Dariusz Brożek, Piotr Jeske

Derbowy mecz drużyn z naszego powiatu grających w „okręgówce” przyciągnął blisko stu kibiców. Za gospodarzami przemawiał atut własnego boiska i wyższy dorobek punktowy. Podopieczni Arnolda Dymnickiego początkowo nie potrafili skonsumować swojej wyraźnej przewagi nad przyjezdnymi. Bramkowy impas przełamał w 35 minucie Patryk Batura, zdobywając pierwszego gola dla swojej drużyny. Dwie minuty później – ku radości miejscowych kibiców - kolejną bramkę dla gospodarzy zdobył Patryk Minge.

W drugiej odsłonie goście kilka razy stworzyli niebezpieczne sytuacje pod bramką Zjednoczonych, jednak ich ataki kończyły się fiaskiem. Bardziej skuteczni okazali się Zjednoczeni. Bohaterem dnia okazał się P. Batura, który na kilka minut przed zakończeniem meczu ustalił jego wynik na 3:0. Przypominamy, że tydzień wcześniej podczas meczu w Sulęcinie zdobył aż trzy z czterech bramek (czwartą strzelił gospodarzom P. Minge).

Zdjęcia i relacja z meczu w środę, 4 października, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.