Orzeł Międzyrzecz wygrał z BTS Bolesławiec 3:0 i walczy o pierwszą ligę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Podczas rozegranego w niedzielę, 8 kwietnia, rewanżowego meczu z BTS Bolesławiec siatkarze z Międzyrzecza pokazali przysłowiowe pazury. Wygrali 3:0  i awansowali do kolejnej rundy fazy play off.
Podczas rozegranego w niedzielę, 8 kwietnia, rewanżowego meczu z BTS Bolesławiec siatkarze z Międzyrzecza pokazali przysłowiowe pazury. Wygrali 3:0 i awansowali do kolejnej rundy fazy play off. Dariusz Brożek
Druga liga siatkówki – faza play off. Zawodnicy GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz pokonali w niedzielę we własnej hali BTS Bolesławiec i walczą o awans do pierwszej ligi.

Stawka niedzielnego spotkania była wysoka. Oba zespoły walczyły o wejście do kolejnej rundy play off i ewentualny awans do pierwszej ligi. Lepsi okazali się gospodarze, których wspierało z trybun około 300 kibiców. Międzyrzeczanom wystarczyło 100 minut, żeby udowodnić, kto rządzi w czwartej grupie drugoligowych rozgrywek. Pierwszego seta wygrali 25:20, drugiego 26:24, a w trzecim 25:23 awansowali do dalszej gry o pierwszą ligę.

Zawodnicy Orła zapraszają kibiców na derbowe spotkania, które rozegrane zostaną 21 i 22 kwietnia w międzyrzeckiej hali. Ich rywalami będą siatkarze Astry Nowa Sól.

Patronem medialny Orła jest tygodnik „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”, który wspiera siatkarzy i zaprasza kibiców na kolejny mecz, podczas którego nasze Orły będą walczyć o wejście do półfinałów fazy play off.

Relacja z dwóch ostatnich spotkań Orła w środę, 11 kwietnia, w tygodniku "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny".