Nie trzeba być Japończykiem. Sumo w Kaławie! Nie uwierzycie, ale to zawodnicy i zawodniczki najwyższej klasy

Dariusz Dutkiewicz
zdobyli najwyższe laury.
zdobyli najwyższe laury. UM Międzyrzecz
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Korona Kaława zajęli kilka czołowych lokat podczas rozegranych ostatnio w Kwidzynie Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Sumo strefy A.

Złote medale w swoich kategoriach wagowych wywalczyli: Dominik Dąbrowski (kat. 75+), Nadia Grzelak (kat. 45 kg) i Agnieszka Waroch (kat. 50 kg), natomiast brąz w kat. 65 kg zdobył Mikołaj Wolniewicz.
Bardzo dobrze wypadło troje innych zawodników Korony. Karolina Buczna i Wiktoria Sugier zajęły 5 miejsce w kat. 60 kg, a Patryk Klimczak był szósty w kat. 75+.
W klasyfikacji klubowej dziewczęta z Kaławy stanęły na najwyższym szczeblu podium!
Gratulujemy zawodnikom oraz ich szkoleniowcowi Krzysztofowi Idzikowskiemu.