Najciekawsze wydarzenia w Międzyrzeczu w 2020 r.: finał WOŚP, wizyta Andrzeja Dudy, lato na Głębokim, Strajki Kobiet. Zobaczcie zdjęcia!

Artur Anuszewski
Rok 2020 w Międzyrzeczu był inny, niż wszystkie poprzednie lata. Chyba tylko latem na Głębokim było jak zawsze: fajnie, na ludzie i gwarno. Co jeszcze działo się w Międzyrzeczu w 2020 r.?
Rok 2020 w Międzyrzeczu był inny, niż wszystkie poprzednie lata. Chyba tylko latem na Głębokim było jak zawsze: fajnie, na ludzie i gwarno. Co jeszcze działo się w Międzyrzeczu w 2020 r.? Artur Anuszewski/arch. GL
Udostępnij:
Przez koronawirusa rok 2020 był ubogi w imprezy i wydarzenia. Ale przejrzeliśmy nasze fotograficzne archiwum z miasta i jednak trochę się działo. Był świetny finał WOŚP, piękne studniówki, orszak Trzech Króli, wizyta Andrzeja Dudy. I ciepłe lato, dzięki któremu zapomnieliśmy o koronawirusie. Sporo działo się też w inwestycjach. Zobaczcie zdjęcia, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Choć w mijającym roku odwołano wiele ciekawych imprez i wydarzeń, to jednak nasz fotoreporter i tak miał całkiem sporo pracy.
Rok zaczął się imprezami Sylwestrowymi, potem było święto Trzech Króli, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, studniówki... A gdy już chwile później pandemia zrujnowała nam wszystkim plany, i tak niektóre wydarzenia doszły do skutku: do miasta przyjechał prezydent Andrzej Duda, miały miejsce wybory, rozpoczęto budowę żłobka, Miejski Ośrodek Kultury organizował pokazy kina samochodowego. A w wakacje bawiliśmy się nad wysychającym Głębokim. Prowadzono remonty ulic, niektóre imprezy odbyły się w (czasami dziwnym) reżimie sanitarnym. A później sporo zdjęć zrobiliśmy na Strajkach Kobiet.
A miłym akcentem końcówki roku był jeszcze przyjazd nowego wozu do OSP Templewo.

Zobaczcie reporterskie zdjęcia z mijającego roku. Może znajdziecie się na niektórych z nich?

Paszport covidowy z krótszą datą ważności

Wideo

Dodaj ogłoszenie