Mieszkaniec Skwierzyny przewoził narkotyki w słoiczku po dżemie

Redakcja
Policjanci znaleźli marihuanę w słoiczku po dżemie.
Policjanci znaleźli marihuanę w słoiczku po dżemie. Lubuska Policja
Policjanci z Komisariatu Policji w Skwierzynie zatrzymali 31-letniego motocyklistę, który w słoiku po dżemie przewoził marihuanę. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz uprawy marihuany, za co grozi mu kara nawet trzech lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Skwierzynie ustalili, że 31-letni mieszkaniec Skwierzyny może przewozić motocyklem środki odurzające. Ta informacja przekazana została patrolom. W nocy z soboty na niedzielę (23-24 maja) policjanci zatrzymali wskazany motocykl, którym kierował 31-latek.

Marihuana w słoiku po dżemie

Mężczyzna podczas kontroli zachowywał się bardzo nerwowo, błądził wzrokiem i wypowiadał się chaotycznie. Po chwili okazało się, co było tego powodem. Funkcjonariusze sprawdzili zawartość jego plecaka i ujawnili słoik po dżemie wypełniony suszem. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że jest to marihuana.

- W związku z tym 31-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania oraz uprawy marihuany, za co grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności - powiedziała st. asp. Justyna Łętowska z KPP w Międzyrzeczu.

mat. Lubuska Policja, oprac. Jakub Kłyszejko

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru lub innego zdarzenia? Stoisz w korku lub masz informację o innych utrudnieniach na drodze? Poinformuj nas o tym! Wyślij nam zdjęcia lub nagranie z miejsca zdarzenia. Możesz to zrobić przez stronę "Gazety Lubuskiej" na Facebooku facebook.com/gazlub/ lub mailem na adres [email protected]
Możesz też skontaktować się z nami, dzwoniąc pod nr 68 324 88 16.

WIDEO: Niezły prezent na Dzień Matki? Khloe Kardashian wysłała Kris niezbędnik z… wódką, marihuaną i zabawką erotyczną

Wideo

Dodaj ogłoszenie