Międzyrzecz: XV Turniej Tenisowy im. H. Dobrowolskiego. Znamy zwycięzców

OPRAC.: Redakcja
Guśniowski Tenis Team
Już po raz piętnasty w Międzyrzeczu spotkali się miłośnicy tenisa, aby w ciągu trzech dni rozegrać turniejowe mecze i wyłonić zwycięzców w pięciu kategoriach. Organizatorem imprezy był Guśniowski Tenis Team.

Międzynarodowy skład

Do turnieju zgłoszonych zostało 35 zawodników z całej Polski i z zagranicy. Turniej rozegrany został w 5 kategoriach: Kobiety OPEN, Mężczyźni OPEN, +40, +50, +60. Dla najlepszych ufundowane zostały nagrody rzeczowe oraz puchary. Wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostały nagrody rzeczowe.

Zwycięzcy XV Turnieju Tenisowego im. H. Dobrowolskiego.

Zapraszają za rok

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy za sportową rywalizację i ducha walki. To były wspaniałe trzy dni pełne sportowych wrażeń. To dla naszego teamu spore przedsięwzięcie logistyczne i finansowe. Ten turniej nie odbył by się bez wspaniałej publiczności i naszych niezawodnych darczyńców: MASA - Suzuki Isuzu, Suzuki Polska, Pacific Polska, Shell Helix Polska, Nordis, Międzyrzeckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz pomocy ze strony burmistrza Międzyrzecza Remigiusza Lorenza. Zapraszamy na kolejny Memoriał w przyszłym roku

– powiedział Wojciech Guśniowski, współorganizator Turnieju.