Kamery Google Street View w Bobowicku, Pieskach, Gorzycy i Bukowcu. Czyli wieś w obiektywie

OPRAC.: red.
Co kamery google zobaczyły w międzyrzeckich wsiach? Zobaczcie. Może Was?
Co kamery google zobaczyły w międzyrzeckich wsiach? Zobaczcie. Może Was? google street view
Tym razem z kamerami Google Street View zaglądamy do międzyrzeckich wsi. Zdjęcia wykonano kilka lat temu, więc to przy okazji podróż w czasie. Miłego oglądania!

Zobaczcie ujęcia Google Street View m.in. z Bobowicka, Świętego Wojciecha byliśmy też w Pieskach, w Kursku, w Kaławie, Wysokiej, Żółwinie, Gorzycy, Kuligowie i Bukowcu. Rozpoznacie wszystkie te miejscowości po jednym zdjęciu?

Urokliwa wyprawa w przeszłość

Zdjęcia pochodzą głównie z 2012 r., ale są też ujęcia z 2017 r. Co zaskoczyło nas najbardziej? Chyba zmiany w Świętym Wojciechu. Oj, to dziś zupełnie inna wieś niż osiem lat temu.
A co się zmieniło? Najlepiej sami sprawdźcie i oceńcie. Zapewniamy, że będzie to urokliwa wyprawa w przeszłość.

Zobaczyć zmiany na własne oczy

Do tej pory w naszym cyklu street view byliśmy już: w Międzyrzeczu, Skwierzynie, Pszczewie, Trzcielu, Przytocznej i Bledzewie. Za każdym razem galerie cieszyły się wielką popularnością i do dziś obejrzane zostały około 130 tysięcy razy.
Najczęściej oglądaliście ujęcia z Międzyrzecza. Nic dziwnego - tam kamery google były kilka razy, dzięki czemu można na własne oczy porównać wygląd tych samych miejsc w przeciągu kilku lat. I zobaczyć zmiany na własne oczy.

Astronauci amatorzy polecieli w kosmos

Wideo

Dodaj ogłoszenie