Google Street View w Międzyrzeczu: te zdjęcia pokazują, jak wielu u nas rowerzystów!

red.
Zobaczcie, ilu rowerzystów złapały w kadr kamery Google Street View! Ciebie też?
Zobaczcie, ilu rowerzystów złapały w kadr kamery Google Street View! Ciebie też? Google Street View
Udostępnij:
Tak, wiemy: infrastruktura rowerowa w Międzyrzeczu pozostawia wiele do życzenia. Ale... i tak sporo osób śmiga po mieście na dwóch kółkach. A jak to wyglądało kilka lat temu? Widać na zdjęciach z Google Street View.

Zdjęcia pochodzą z kamer Google Street View m.in. z 2012 i 2013 r. Gdy zerknie się na Międzyrzecz z tamtych lat, od razu widać, jak zmieniło się miasto. Ale nie zmieniło się jedno: tak wtedy, jak i teraz, wielu u nas rowerzystów. I to pomimo faktu, że niektóre ulice nie są wcale zbyt przyjazne cyklistom. Cieszy fakt, że z dwóch kółek bardzo często korzystają osoby w sile wieku i seniorzy. Świetnie! Dobra kondycja to lepsze zdrowie!

Przypominamy: do tej pory już kilka razy sprawdziliśmy, co nagrały kamery Google Street View w Międzyrzeczu. Byliśmy też na wirtualnym spacerze w Skwierzynie, Trzcielu, Przytocznej czy nawet we wsiach jak Bobowicko albo Święty Wojciech.

A że za każdym razem prezentowane zdjęcia pochodzą sprzed kilku lat, to za każdym razem była to przy okazji fajna podróż w przeszłość. Będą kolejne. Obiecujemy!

MIĘDZYRZECZ: DO SZPITALA TRAFIŁA PIJANA 12-LATKA

Wideo

Dodaj ogłoszenie