Andrzej Flügel
W sobotę, 22 czerwca o 17.00 na stadionie OSiR przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie odbył się Totolotek Puchar Polski - finał na szczeblu województwa lubuskiego pomiędzy Stilonem Gorzów a Wartą Gorzów. Emocjonujące 90 minut nie przyniosło rozstrzygnięcia. Kiedy wszyscy już po cichu liczyli na rzuty karne, Stilon jeszcze w pierwszej części dogrywki zdobył gola na wagę pucharu, wygrywając tym samym z Wartą 2:1. Cały mecz z komentarzem możecie obejrzeć poniżej.

Stilon Gorzów 1:1 Warta Gorzów [PIERWSZA POŁOWA]:

Stilon Gorzów 1:1 Warta Gorzów [DRUGA POŁOWA]:

Stilon Gorzów 2:1 Warta Gorzów [DOGRYWKA]: