Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W niedzielę (27 października) w Skwierzynie odbył się...

5. Woodwaste-Velti Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny za nami. Zobaczcie zdjęcia

W niedzielę (27 października) w Skwierzynie odbył się Woodwaste-Velti Półmaraton o Złotego Lwa Skwierzyny. W biegu wystartowało około 250 zawodników. W kategorii mężczyzn wygrał Adam Marysiak. Druge miejsce zajął Marcin Zagórny, a trzeci był Jakub Wawrzykowski. W kategorii kobiet najlepsza była Sandra Nowak. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Witczak-Flajszer, a trzecie Karolina Marzec. Zobacz też: Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar Gazety Lubuskiej