Wybierz region

Wybierz miasto

  Nasz Milusiński 2016 "Głosu Międzyrzecza i Skwierzyny"

  Zapraszamy do II edycji plebiscytu „Nasz Milusiński 2016"!


  Czytelnicy Tygodnika „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny” wybiorą najsympatyczniejszego malucha, który urodził się w 2016 roku!
  Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł „Milusińskiego Roku 2016”, zestaw profesjonalnych kosmetyków marki Dermedic, voucher na zakup tortu urodzinowego w Piekarni – Cukierni Iwony Balcewicz, śliniaczek i pamiątkowy dyplom. Nagrodzimy również dzieci, które zajmą miejsca od II do V, otrzymają one zestaw profesjonalnych kosmetyków marki Dermedic, śliniaczek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie dzieci zaprezentujemy w naszym tygodniku.

  Dermokosmetyki ufundowała marka Dermedic. Dla milusińskich mamy zestaw NEW BORN niezbędnik noworodka, czyli emulsja do kąpieli, nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy skóry i łapki-niedrapki. Do tego masełko intensywnie natłuszczające LINUM EMOLIENT. A dla mamy: zestaw TOLERANS SENSITIVE, czyli łagodne mleczko oczyszczające i kojący krem nawilżający na dzień.

  Milusińskich można było zgłaszać do 15 stycznia 2017 roku. Imię i nazwisko Milusińskiego 2016 poznamy 31 stycznia![/b]

  Głosowanie rozpoczęło się 9 stycznia o godz. 9.00 i potrwa do 31 stycznia do godz. 20.59, jeden SMS to 5 punktów na koncie kandydata).

  Zapraszamy!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  WIELKANOCNE JAJO - "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny"

  WIELKANOCNE JAJO - "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny"

  Jak według Was, drodzy Czytelnicy Tygodnika "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny" powinno wyglądać Wielkanocne Jajo? Czekamy na prace wykonane techniką...

  Inne plebiscyty

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.