Zmiany organizacji ruchu przy cmentarzach. Rusza akcja Znicz

2016-10-24 22:00:10

We wtorek, 1 listopada, odwiedzimy groby bliskich. Wielu z nas pojedzie je porządkować już w sobotę i niedzielę. Powinniśmy uważać na drogach, gdyż w weekend rozpocznie się policyjna Akcja Znicz.

Wielu z nas pojedzie je porządkować już w sobotę i niedzielę. Powinniśmy uważać na drogach, gdyż w weekend rozpocznie się policyjna Akcja Znicz.

Od piątku kierowcy powinni się liczyć z tymczasowymi ograniczeniami prędkości w okolicach cmentarzy i ze zmianami w organizacji ruchu. Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą dodatkowe patrole policji. Zmotoryzowani powinni wykonywać polecenia kierujących ruchem funkcjonariuszy „drogówki”.

Policjanci z Międzyrzecza i Skwierzyny spodziewają się sporego tłoku na parkingach przed cmentarzami oraz na drogach dojazdowych. Dlatego osoby, które mają blisko na cmentarz, powinny zostawić samochody w garażach.

W zaparkowanych przed cmentarzami samochodach nie należy zostawiać pod szybami i na siedzeniach żadnych przedmiotów, które mogłyby skusić złodziei. Np. toreb, saszetek, czy ubrań.

Jesteś na profilu Dariusz Brożek - stronie mieszkańca miasta . Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.