Dodaj zdjęcie profilowe

avatarPiotr Jeske

Międzyrzecz

Zła passa Zjednoczonych Przytoczna przełamana [ZDJĘCIA]

2017-09-03 11:39:58

W sobotę, 2 września Zjednoczeni Przytoczna pokonali na własnym boisku Radowiaka Drezdenko.

Podczas sobotniego pojedynku pomiędzy ekipą z Przytocznej, a Radowiakiem Drezdenko lepsi okazali się gospodarze. Pokonali oni rywali 3:2. Wszystkie trzy bramki dla drużyny z Przytocznej strzelił Patryk Minge, który tym samym zaliczył hat-tricka podczas spotkania.

W podstawowym składzie Zjednoczonych znaleźli się: Kamil Lorczak - Patryk Batura, Piotr Bialic, Dawid Dzięgielewski, Paweł Dudek, Kacper Kozak, Bartłomiej Kozioł, Patryk Minge, Łukasz Piszczygłowa, Kamil Wąsowicz, a także Radosław Woszczyło. Na ławce rezerwowych zasiedli: Michał Materna, Szymon Mleczak, Krystian Roszkiewicz, Marcin Antczak, Jakub Kierzek oraz Albert Leja, który w 70 minucie zmienił na boisku Patryka Baturę. Trenerem Zjednoczonych jest Arnold Dymnicki.

Jesteś na profilu Piotr Jeske - stronie mieszkańca miasta Międzyrzecz. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.