Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Międzyrzecza 2015

  Międzyrzecki Ośrodek Kultury
  Międzyrzecz, ul. Konstytucji 3 Maja/30, +48 95 741 18 02

  07:00 Sobota, 6 czerwca

  • Wstęp wolny

  W pierwszy weekend czerwca, w naszym mieście, odbędą się Dni Międzyrzecza. Dla mieszkańców oraz wszystkich osób zainteresowanych udziałem przygotowano program wydarzeń artystycznych, sportowych i rekreacyjnych.

  06 czerwca od godz. 7.00 międzyrzeckie Koła Wędkarskie zapraszają na otwarte zawody na rzece Obrze.

  Miłośnicy szachów od godz.12.00 w Sali MOK będą mieli okazję zmierzyć się w turnieju o Puchar Burmistrza.

  Oprawę muzyczną od godz.15.20 na scenie plenerowej za MOK zapewni Orkiestra Dęta OSP z Grochowa. Wystąpi także Studio Piosenki MOK oraz Zespół taneczny T-Teens – laureat Głosu Międzyrzecza i Skwierzyny na najsympatyczniejszy zespół taneczny powiatu.

  Do wspólnej zabawy o godz. 18.30 zaprosi Zespół FOCUS. Po raz pierwszy w naszym mieście wystąpi w koncercie akustycznym GIENEK LOSKA TRIO. Koncert rozpocznie się o godz.20.30.

  Gwiazdą wieczoru jest zespół PERFECT, obchodzący w tym roku 35-lecie. Wykonawcy słynnej „Autobiografii” wystąpią o godz.22.00.

  W tym dniu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych – zapraszamy na „Wyprawę do krainy wyobraźni” w godz. 14.00-18.00 na terenie przy Bibliotece Publicznej.

  O 17.45 na scenie za obiektem MOK międzyrzeczanin Tomasz Madziar wystąpi w pokazie iluzji.

  Dzień 6 czerwca upłynie także pod znakiem działań sportowych: o godz.14.00 na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz charytatywny na rzecz Klaudii Mazury z udziałem uczniów międzyrzeckich szkół.
  Ważnym wydarzeniem w naszym mieście są obchody 70-lecia MKS Orzeł Międzyrzecz.

  O godz.16.00 nastąpi przemarsz uczestników uroczystości z placu przy MOK głównymi ulicami miasta na Stadion Miejski, gdzie organizatorzy obchodów przygotowali program jubileuszowy.

  Międzyrzecki Ośrodek Sportu i Wypoczynku zaprasza sympatyków biegania do udziału w XXIV Międzyrzeckiej Dziesiątce. Rozpoczęcie biegu o godz.17.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy nadajesz się na studia medyczne?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.