Zawodnicy Trójki postawili się Orłom z Międzyrzecza [ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Po sobotnim zwycięstwie Orła kibice międzyrzeczan liczyli na ich łatwe i szybkie zwycięstwo. Nic z tego. Pierwszego seta Orzeł przegrał 19:25. W drugim rozwinął skrzydła i gładko wygrał 25:12, ale w trzecim role się odwróciły i uległ gościom 23:25. Dariusz Brożek
Siatkarze Orła wygrali drugi mecz z zawodnikami z Nakła. Pięciosetowy pojedynek był bardzo nierówny i nerwowy.

Piłkarze Orła pewnie wygrali z Toromą

Czwartego seta podopieczni Marcina Karbowiaka wygrali 25:20, w piątym - ku radości kibiców - przypieczętowali zwycięstwo wynikiem 15:11.

W fazie Play Off zespoły grają do trzech zwycięstw. W sobotę nasi zawodnicy pojada do Nakła. Jeśli wygrają trzeci mecz, awansują do następnej kolejki.

Więcej informacji z powiatu międzyrzeckiego w dzienniku „Gazeta Lubuska”.