W sobotę, około godz. 15.00 ma ul. Jagiełły w Skwierzynie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jeden z nich roztrzaskał się na zabytkowym murze wokół kościoła Św. Mikołaja.W sobotę, 17 czerwca, strażacy ze Skwierzyny nie narzekali na nudę. O 14.30 wyjechali do wypadku koło Chełmska, o którym informowaliśmy już na naszym portalu. Zaraz po przylocie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, włączyli syreny i pojechali do wypadku w swoim mieście. Na skrzyżowaniu ul. Ratuszowej i Jagiełły zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich staranował zabytkowy mur wokół kościoła pw. Św. Mikołaja.

Na szczęście, kierowcy i pasażerowie wyszli z tego zdarzenia bez większego szwanku. Utrudnienia związanie z działaniami policji i straży trwały niespełna dwie godziny.

Relacja i zdjęcia z wypadku w środę, 21 czerwca, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!