Przylot śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego była jedną z odsłon akcji ratowniczej po groźnym wypadku koło Chełmska.O wypadku informowaliśmy już kilka godzin temu. Teraz publikujemy zdjęcia naszego fotoreportera red. Artura Anuszewskiego.Przypominamy, że sześć osób – w tym dwoje dzieci – doznało obrażeń w wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę, 17 czerwca, około godz. 14.30 na skrzyżowaniu trasy krajowej numer 24 z lokalną drogą koło wsi Chełmsko w gminie Przytoczna.

Na skrzyżowaniu osobowy lexsus zderzył się z renaultem. Kierowca lexusa został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, pozostałych rannych karetki przewiozły do szpitali. – Łącznie do szpitali trafiło sześć osób. Po badaniach trzy z nich, w tym jedno dziecko wróciły do domów, a trzy pozostałe zostały w szpitalach – informuje asp. Justyna Łętowska z międzyrzeckiej policji.

Miejsce wypadku zabezpieczyli policjanci oraz strażacy zawodowi i ochotnicy. Utrudnienia w ruchu drogowym na tym odcinku wały blisko dwie godziny.

Relacja i zdjęcia z wypadku w środę, 21 czerwca, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!