Wybory samorządowe 2018: Pełna lista kandydatów na radnych z miasta i gminy Międzyrzecz

Zbliżające się wybory rozpalają emocje zarówno wśród kandydatów na radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, jak i wśród mieszkańców, którzy 21 października wybiorą nowe władze swoich miast i gmin. Znamy już kandydatów z miasta i gminy Międzyrzecz, którzy podczas wyborów samorządowych będą ubiegać się o mandaty radnych.
W wyścigu po mandaty radnych w Międzyrzeczu wystartowała 145 osób
 Dariusz Brożek

Wybory samorządowe odbędą się dokładnie za 31 dni. W gminie Międzyrzecz uprawnionych do głosowania jest 19.945 mieszkańców, natomiast o mandaty radnych ubiegać się będzie 145 osób. Poniżej przedstawiamy komitety i nazwiska kandydatów, którzy zostali zarejestrowani przez Państwową Komisję Wyborczą.

Okręg nr 1

Komitet Wyborczy Wyborców Forum Międzyrzeckich Inicjatyw; Edward Toczyński, Stefan Nowak, Sylwester Suchowski, Agnieszka Pierz, Dagmara Walczak, Agnieszka Boguta, Justyna Kaliciak.

Komitet Wyborczy Wyborców Międzyrzecz Moje Miasto 3xM; Zbigniew Kozanecki, Tadeusz Filus, Paulina Wilk, Maria Gankiewicz, Aneta Sznurowska, Andrzej Rymaszewski, Józef Kaczmarek.

Komitet Wyborczy Wyborców Bogusław Czop: Dawid Wiśniewski, Marian Łabuza, Andrzej Kmieciak, Alojzy Grobelny, Katarzyna Cendlak, Anna Chmurzyńska, Bogumiła Jafra Muderhak,

Komitet Wyborczy Wyborców Irena Buzarewicz Lepsza Gmina Międzyrzecz: Mariusz Jakomiec, Mateusz Humeniuk, Beata Dylejko, Jolanta Olejniczak, Ewa Kaczor, Irena Krawczyk, Sylwester Komanowski.

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe: Tomasz Stachowiak, Tadeusz Świder, Ryszard Perdon, Halina Wróbel, Anna Jeryś, Zbigniew Ziental i Adrianna Wiktor.

Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości: Marek Cieloch, Małgorzata Hildebrandt, Alina Kucharczyk, Henryk Grela, Mariusz Wąsiel.

Okręg wyborczy nr 2

KWW Forum Międzyrzeckich Inicjatyw: Maria Kijak, Jolanta Wojtyś, Justyna Adamirowicz, Piotr Czajkowski, Łukasz Rojek, Remigiusz Lorenz, Agnieszka Śnieg.

KWW Międzyrzecz Moje Miasto 3xM: Agnieszka Olender, Łukasz Zaborowski, Iwona Rydzanicz, Agnieszka Jóźwiak, Eugeniusz Sawiński, Zdzisław Kość i Robert Gołębiewski.

KWW Bogusław Czop; Katarzyna Budych, Robert Czepanis, Katarzyna Lisek, Andrzej Orłowski, Grzegorz Czekałowski, Natalia Stachurska i Bogdan Błaszczak.

KWW Irena Buzarewicz Lepsza Gmina Międzyrzecz; Barbara Kościecha, Krzysztof Ruc, Katarzyna Grela-Cyndecka, Magdalena Kaszubska, Michał Korzeniewski.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe: Grażyna Bułach, Józef Cieśla, Grzegorz Kaczmarek, Krystyna Januszewska, Małgorzata Cyraniak, Przemysław Mrozek i Przemysław Baczyński.

KW Prawo i Sprawiedliwość: Grzegorz Skrzek, Elżbieta Kielnik, Krzysztof Sikorski, Marlena Staszewska, Mariola Łukaszyk, Dawid Cieloch,

Okręg wyborczy nr 3

KW Forum Międzyrzeckich Inicjatyw: Andrzej Chmielewski, Zbigniew Mazurek, Jadwiga Jurek, Waldemar Czyż, Wiesława Korzeniewska, Janusz Wójcik i Katarzyna Krzych.

KW Międzyrzecz Moje Miasto 3xM: Elżbieta Jarmolińska, Krzysztof Kochan, Michał Kubik, Kamila Idzikowska, Monika Mazura, Marcin Przeworski i Kacper Bełz.

KW Bogusław Czop: Paweł Czop, Daniel Gądek, Leszek Utrata, Marta Fertała, Natalia Janelt, Anna Lederman i Adam Wieczorek.

KW Irena Buzarewicz Lepsza Gmina Międzyrzecz: Aleksandra Witkowska, Aneta Klupś, Justyna Rzepa, Bartłomiej Gradowski i Ryszard Kotala.

KW Prawo i Sprawiedliwość; Krzysztof Obarek, Wojciech Jackowski, Teresa Baranowska, Jadwiga Burczak i Piotr Zdunek.

Okręg wyborczy nr 4

KWW FMI: Jerzy Kardela, Paweł Gall, Rafał Kozdra, Ewa Walczak, Justyna Ciesielska, Monika Kręciszewska.

KW Międzyrzecz Moje Miasto 3xM: Zbigniew Smejlis, Marian Sierpatowski, Jan Skoczylas, Anna Cmok, Agnieszka Kamińska, Borys Morawiak, Agnieszka Walkiewicz, Grzegorz Platokos.

KWW Irena Buzarewicz Lepsza Gmina Międzyrzecz: Maciej Cytrycki, Marek Żurakowski, Artur Olek, Anna Humeniuk, Karolina Tuczyńska i Karolina Mrówka.

KWW Bogusław Czop: Artur Duda, Marcin Kusik, Jolanta Krajnik, Robert Kubiszewski, Marta Jaśkowiak, Jolanta Woźna, Mateusz Suchecki.

KW Polskie Stronnictwo Ludowe: Arkadiusz Madzelan, Jarosław Tomaszewski, Jarosław Ataman, Irena Klepczarek, Mariusz Sieratowski, Honorata Kawałek, Lidia Golwiej i Jacek Baczyński.

Zobacz wideo o wyroku za bestialskie skatowanie psa. Jak sędzia uzasadnia nieprawomocny wyrok?

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

16.10.2018, 11:10

Do "gość" . Opluwać możesz ze swojego komitetu 3xNIE, ale podpisz się, czy będziesz się ukrywał pod nickami ?

04.10.2018, 09:30

Pan Przemysław Mrozek nagana z wpisem do akt, dyscyplinarka w toku... takich kandydatów nam nie trzeba.

19.09.2018, 20:26

Państwowa Komisja Wyborcza musi skorygować liste ponieważ wkradł się błąd -powinno być prawidłowo KWW FORUM MIEDZYRZECKICH INICJATYW DLA SWOICH

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane