Sulęcińscy policjanci w miniony weekend zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 33 -letniego mieszkańca Sulęcina. Jak wynika ze wstępnych ustaleń powodem pobicia mogła być zazdrość o dziewczynę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, 24 kwietnia tego roku. Kilkuosobowa grupa znajomych piła alkohol w mieszkaniu u jednego z kolegów. Po jakimś czasie impreza przeniosła się na ogródek działkowy. Do sprzeczki doszło nagle. Wtedy dwóch mężczyzn zaczęło uderzać pięściami po całym ciele właściciela działki. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali jednego z agresorów, który od razu przyznał się do pobicia kolegi. Z uwagi, iż znajdował się pod wpływem alkoholu – miał 2,54 promila - został zatrzymany do wytrzeźwienia. Drugiego sprawcę policjanci zatrzymali jeszcze tego samego wieczoru, on także był pijany.
Wczoraj ci mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia, przyznali się do winy, tłumaczyli się tym, że właściciel działki częstował alkoholem dziewczynę jednego z nich i to wzbudziło w nich agresję. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!