Jak co roku w Skwierzynie 3 czerwca odbył się już XVII Rodzinny Rajd Samochodowy "Szlakiem Bobrów" - Skwierzyna 2017.W rajdzie wystartowały 23 załogi, trasa miała 95 km. Na trasie było 10 punktów sędziowskich i 10 bez sędziowskich, jednym z zadań było wyszukać miejsce i zrobić zdjęcie. Od kilku lat przyjeżdża przyjaciel z Niemiec pan Mante z żoną oraz dwie niemieckie załogi. Celem rajdu jest propagowanie: walorów turystyczno-krajobrazowych Ziemi Lubuskiej, ochrony środowiska naturalnego, czynnego spędzania wolnego czasu z rodziną oraz integracji międzyludzkiej.

Tegoroczna edycja Rajdu odbyła się w klimacie "Przed Naszą Erą". Ma to być inspiracją do wystroju samochodu, ubioru oraz gadżetów. Będzie to brane przez organizatora w ogólnej punktacji rajdu. Trasa rajdu przebiegała w 80 proc. po drogach publicznych, a 20 proc. po drogach leśnych przejezdnych samochodem osobowym. Rajd zakończył się w Starym Dworku na przystani kajakowej, dzięki gościnności mieszkańców. Organizatorem XVII Rodzinnego Rajdu Samochodowego "Szlakiem Bobrów" jest: Skwierzyńska Sekcja Cyklistów, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Urząd Miejski w Skwierzynie.

OSOBY FUNKCYJNE RAJDU:
Komandor Rajdu- Bogdan Wszołek
Sędzia Główny –Jan Kaczmarczyk
Budowniczy Trasy –Marek Andruszków
Sędzia Startu i Mety –Roman Byliński, Jerzy Smektała, Wojciech Nowicki .
Biuro Rejestracyjno –Obliczeniowe – Barbara Olejniczak , Iwona Kaczmarczyk, Dorota Kireńko,
Sebastian Kireńko
Zabezpieczenie Logistyczne – Marek Muchewicz, Bolesław Olejniczak , Włodzimierz Idzior, Jan
Kaczmarczyk ,
Nagłośnienie -Skwierzyński Ośrodek Kultury.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!