Ruszył plebiscyt Wygraj Wesele Ruszył plebiscyt Wygraj Wesele

Z powiatu międzyrzeckiego o voucher o wartości 15 tys. zł na organizację weselnego przyjęcia walczą Karina Gruczman i Bartosz Rychlewski ze Skwierzyny. (© archiwum)

Mamy już pierwsze zgłoszenia w plebiscycie Wygraj Wesele. Z powiatu międzyrzeckiego o voucher o wartości 15 tys. zł na organizację weselnego przyjęcia walczą Karina Gruczman i Bartosz Rychlewski ze Skwierzyny.Planujecie zaręczyny, a potem ślub? A może właśnie się zaręczyliście, albo jesteście już po? A może tak po prostu, bez zbędnych ceregieli chcecie się pobrać? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście Tak, to nasz plebiscyt jest właśnie dla Was! W puli nagród są trzy o łącznej wartości aż 16.300 zł. Taka okazja nie zdarza się często, tylko u nas możecie wygrać voucher o wartości 15.000 zł na organizację wesela w Hotelu ComfortExpress Świebodzin, który jest partnerem naszego plebiscytu „Wygraj wesele”.

Pierwsi kandydaci

Do udziału w naszej zabawie zgłosiły się już cztery pary. W tym jedna z naszego powiatu. O voucher o wartości 15 tys. zł na organizację weselnego przyjęcia walczą Karina Gruczman i Bartosz Rychlewski ze Skwierzyny. Trzymamy za nich kciuki i liczymy na ich zwycięstwo!

Pozostałe trzy pary pochodzą z powiatów świebodzińskiego i nowosolskiego. Plebiscyt prowadzimy bowiem razem z tygodnikiem „Dzień za Dniem” ze Świebodzina.

Nagrody czekają

Zapraszamy Was do udziału w naszym wielkim plebiscycie, w którym na trzy zwycięskie pary czekają wspaniałe nagrody. Nagroda główna to voucher o wartości 15.000 zł brutto na organizację wesela w Hotelu ComfortExpress Świebodzin. Nagroda obejmuje: wynajęcie i wystrój sali, gastronomię, obsługę, powitanie chlebem i solą, apartament dla nowożeńców ze śniadaniem oraz dodatkowo wynajem czterech, dwuosobowych pokoi dla gości również ze śniadaniem.

Termin realizacji nagrody głównej laureaci ustalą indywidualnie w odrębnym porozumieniu podpisanym z hotelem. Nagrodę narzeczeni będą mogli zrealizować do końca 2018 r.

Na parę, która zdobędzie drugie miejsce w plebiscycie czeka pobyt weekendowy (od piątku do niedzieli) w hotelu ComfortExpress Krzywaczka o wartości 750 zł brutto. Pobyt obejmuje dwa śniadania i dwie kolacje . Będzie to pobyt w nowoczesnym, kameralnym obiekcie, położonym zaledwie 19 km od Krakowa. Swój pobyt para będzie mogła połączyć ze zwiedzaniem Małopolski.

Para, która zdobędzie trzecie miejsce wygra jednodniowy pobyt z noclegiem dla dwóch osób w apartamencie w Hotelu ComfortExpress Świebodzin. Pobyt obejmuje kolację i śniadanie dla dwóch osób - wartość vouchera to 550 zł.

Jak zgłosić udział?

W plebiscycie mogą brać udział pary, które zamierzają i mogą zawrzeć związek małżeński zgodnie z obowiązującym polskim prawem. Przynajmniej jedna z osób w danej parze musi zamieszkiwać na terenie województwa lubuskiego. Wystarczy na nasz adres mailowy: plebiscyt@glosmiedzyrzecza.pl lub za pomocą formularza dostępnego na stronie www. miedzyrzecz.naszemiasto.pl przysłać zgłoszenie zawierające: imiona i nazwiska, adresy i numery telefonów (do wiadomości redakcji), krótki opis pary i koniecznie załączyć zdjęcia dobrej jakości i wysokiej rozdzielczości w formacie jpg (do trzech zdjęć).

Na zgłoszenia par czekamy do 7 lipca do godz. 24.00. Zwycięzców plebiscytu wybiorą Czytelnicy, którzy będą głosować na swoich kandydatów za pośrednictwem płatnych SMS-ów Premium (koszt jednego SMS to 2,46 zł z podatkiem VAT).

Głosowanie rozpocznie się 5 lipca i potrwa 18 sierpnia br. do godz. 21.00. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości, która odbędzie się 1 września w Hotelu ComfortExpress Świebodzin. Partnerem na plebiscytu jest Hotel ComfortExpress Świebodzin, który gwarantuje profesjonalną obsługę, wyborne menu i wspaniałą atmosferę.

NAGRODY
Na trzy zwycięskie pary czekają wspaniałe nagrody. Nagroda główna to voucher o wartości 15.000 zł brutto na organizację wesela w Hotelu ComfortExpress Świebodzin. Nagroda obejmuje: wynajęcie i wystrój sali, gastronomię, obsługę, powitanie chlebem i solą, apartament dla nowożeńców ze śniadaniem oraz dodatkowo wynajem czterech, dwuosobowych pokoi dla gości również ze śniadaniem. Nagrodę narzeczeni będą mogli zrealizować do końca 2018 roku.

Na parę, która zdobędzie drugie miejsce w plebiscycie czeka pobyt weekendowy (od piątku do niedzieli) w hotelu ComfortExpress Krzywaczka o wartości 750 zł brutto. Pobyt obejmuje dwa śniadania i dwie kolacje . Będzie to pobyt w nowoczesnym, kameralnym obiekcie, położonym zaledwie 19 km od Krakowa. Swój pobyt para będzie mogła połączyć ze zwiedzaniem Małopolski.

Para, która zdobędzie trzecie miejsce wygra jednodniowy pobyt z noclegiem dla dwóch osób w apartamencie w Hotelu ComfortExpress Świebodzin. Pobyt obejmuje kolację i śniadanie dla dwóch osób – wartość vouchera to 550 zł.

JAK ZGŁOSIĆ UDZIAŁ
W plebiscycie mogą brać udział pary, które zamierzają i mogą zawrzeć związek małżeński zgodnie z obowiązującym polskim prawem. Przynajmniej jedna z osób w danej parze musi zamieszkiwać na terenie województwa lubuskiego.

ZGŁOŚCIE SIĘ, WYSTARCZY WYPEŁNIĆ KRÓTKĄ ANKIETĘ!


POZNAJCIE PARY, KTÓRE BIORĄ JUŻ UDZIAŁ W AKCJI [GALERIA]


Możecie też na adres e-mail: plebiscyt@glosmiedzyrzecza.pl przysłać: imiona i nazwiska, adresy i numery telefonów (do wiadomości redakcji), krótki opis pary i koniecznie załączyć zdjęcia dobrej jakości w formacie jpg.
Na zgłoszenia par czekamy do 7 lipca do godz. 24.00. Zwycięzców plebiscytu wybiorą Czytelnicy, którzy będą głosowali za pośrednictwem SMS-ów Premium. Głosowanie rozpocznie się 5 lipca i potrwa 18 sierpnia br. do godz. 21.00.
Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości, która odbędzie się 1 września w Hotelu ComfortExpress Świebodzin.
Partnerem naszego plebiscytu jest Hotel ComfortExpress Świebodzin

Regulamin Plebiscytu

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!