Piłkarze z Międzyrzecza wygrali z Błękitnymi Lubno 6:0 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Takich zawodników Orła ich kibice chcieliby widzieć na każdym meczu – zaangażowanych, i walecznych. W czasie sobotniego meczu piłkarze z Międzyrzecze górowali nad rywalami w każdym elemencie futbolowego rzemiosła. Trzeba jednak oddać, że nie wykorzystali kilku okazji na podniesienie wyniku. Po zakończeniu spotkania zwrócił na to uwagę ich szkoleniowiec Rafał Wojewódka. Artur Anuszewski, Dariusz Brożek
Podczas sobotniego meczu w Międzyrzeczu gospodarze nie dali żadnych szans piłkarzom z Lubna. W pierwszej połowie zdobyli dwa gole, a w następnej dołożyli cztery kolejne.

– Martwi brak skuteczności. Były trzy okazje sam na sam, ale nie zdobyliśmy bramek – mówił.

Trener podkreślał, że mecz ułożył się po jego myśli już w pierwszej połowie. - Zdominowaliśmy przeciwnika, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacja, strzeliliśmy dwie bramki i to nas uspokoiło – dodaje.

Pierwszego gola zdobył w 18 minucie znakomicie grający w tym sezonie Mateusz Waltrowski. Dziesięć minut później Maciej Kononowicz podniósł wynik na 2:0 dla gospodarzy. W drugiej odsłonie kolejne bramli strzelili gościom M. Waltrowski, Łukasz Sobczak (2) i M. Kononowicz.

Tak wygrywa Międzyrzecz. Zobacz relacje z meczu Orła z Radowiakiem

Relacja z meczu w środę, 10 października, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.