Orzeł uległ Polonii [ZDJĘCIA]

Adam Janaszek
Relacja z meczu w aktualnym tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”, który od środy, 26 kwietnia dostępny jest w kioskach i sklepach w powiecie międzyrzeckim. Adam Janaszek
Podczas ostatniego meczu zawodnicy Orła Międzyrzecz musieli uznać wyższość rywali ze Słubic.

Przed meczem z międzyrzeckim Orłem, drużyna Polonii Słubice miała na swoim koncie znakomitą serię 13 meczów bez porażki. Niestety po słabej grze „biało–niebiescy” nie urwali choćby punktu przegrywając po 90 minutach 0:2. Spotkanie od samego początku ułożyło się fatalnie dla podopiecznych Tomasza Sobczaka. Już w drugiej minucie mocny strzał Dawida Żurawskiego zatrzymał się w bramce strzeżonej przez Piotra Kafkę. Szybko stracona bramka podziałała na gości jak płachta na byka, którzy zaczęli inicjować akcję ofensywne.

Niestety. strzelecka niemoc i seria niedokładnych zagrań nie pozwoliły międzyrzeczanom zdobyć bramki w pierwszej odsłonie. Twardo grająca Polonia pewnie rozbijała nasze akcję i wyprowadzała groźne kontrataki. Na nasze szczęście dobrze między słupkami spisywał się bramkarz, który popisał się kilkoma udanymi interwencjami.