Orzeł Międzyrzecz wygrał z Polonią Lipki Wielkie 9:2 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Adam Janaszek
Trwa dobra passa piłkarzy z Międzyrzecza. Po wcześniejszym zwycięstwie ze Zjednoczonymi Przytoczna w Wielką Sobotę, 31 marca, nie dali żadnych szans zawodnikom Polonii z Lipek Wielkich. Znakomicie wykorzystali atut własnego boiska i doping publiczności, gładko wygrywając z gośćmi 9:2. Artur Anuszewski, Dariusz Brożek
Piłkarze z Międzyrzecza pewnie ograli gości z Lipek i dopisali kolejne trzy punkty do swojego konta. Bohaterem spotkania był Tomasz Puncewicz, który zdobył dla Orła trzy z dziewięciu bramek.

Listę strzelców otworzył w 18 minucie Adrian Kinal. Potem dopisali się do niej Tomasz Puncewicz (3), Mateusz Waltrowski, Mateusz Klimczak (2) i Damian Cieciński (plus gol samobójczy gości w 81 minucie).

Szkoleniowiec międzyrzeczan Rafał Wojewódka był zadowolony z ich gry i wyniku. Po meczu mówił jednak o słabych stronach, które drużyna musi naprawić przed najbliższymi spotkaniami.

– Cały czas uczulam zawodników, że jeśli chcemy walczyć o pozycję lidera i awans do czwartej ligi, muszą być skoncentrowani i utrzymywać poziom gry przez cały mecz. Na razie zdarzają się nam trwające do pięciu minut przestaje, gdzie za dużo pozwalamy przeciwnikowi i sami stwarzamy mu dogodne sytuacje – zaznaczał.

Relacja z meczu w środę, 4 kwietnia, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

W najbliższą sobotę piłkarze z Międzyrzecza zagrają wyjazdowy mecze w Strzelcach Krajeńskich z miejscowym Łucznikiem.