Nowy "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny" jest już dostępny w kioskach i sklepach. Nowy "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny" jest już dostępny w kioskach i sklepach.

Mieszkańców stolicy powiatu powinien zaciekawić artykuł o planach budowy drugiego mostu drogowego i wschodniej obwodnicy miasta, a także artykuł o tym, jak mieszkańcy oceniają burmistrza Remigiusza Lorenza. Przeczytacie także m.in. o jarmarku rękodzieła w Zemsku, społecznikach z Wyszanowa, budce z książkami w Międzyrzeczu, powiatowych obchodach Dnia Strażaka w Trzcielu oraz awansie siatkarzy do finałowego turnieju, w którym będą walczyć o pierwsza ligę. Prezentujemy także walory jeziora Głębokiego i piszemy o strażakach z Trzebiszewa, którzy dołączyli do elitarnego grona jednostek OSP znajdujących się w strukturach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Miłej lektury! (© Katarzyna Sanocka-Tureczek)

Po upadku ze schodów, kobieta trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono u niej potłuczenia. Potem się okazało, że ma uszkodzony kręgosłup. Może nie przeżyć kolejnej nocy. Jak to możliwe? Przeczytacie o tym w aktualnym wydaniu tygodnika „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

Syn poszkodowanej, Paweł Kowalski, zapowiada, że nie popuści władzom szpitala - jak twierdzi - ich lekceważącego stosunku do jego matki. Pani Anna to żywiołowa kobieta, z charakterem. Jest, była? - nie wiadomo. Kiedy pisaliśmy ten artykuł, jej syn przekazał informację, że mama leży na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w Gorzowie Wlkp. A jeszcze w weekend ubiegłego tygodnia plewiła ogródek...

W poniedziałek 7 maja, 78-letnia mieszkanka Skwierzyny, o godz. 23.00 spadła ze schodów. Została przewieziona na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Międzyrzeczu. Wykonano jej badania. Stwierdzono pęknięcie nosa i ogólne potłuczenia, po czym o godzinie 1.00 w nocy, zadzwoniono do rodziny, że pacjentkę można już zabrać. Następnego dnia została przewieziona na oddział neurochirurgii w Gorzowie. Stwierdzono u niej poważne uszkodzenia kręgosłupa w odcinku szyjnym i uszkodzenie rdzenia kręgowego...

Jak sprawę komentuje dyrektor szpitala w Międzyrzeczu Kamil Jakubowski? Odpowiedź w aktualnym wydaniu tygodnika „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”, który od środy, 16 maja, jest dostępny w 200 kioskach i sklepach w powiecie międzyrzeckim.

W aktualnym tygodniku przeczytacie także o tym, że jedna ze spółek miejskich w Międzyrzeczu może trafić pod młotek oraz o kolejnym kandydacie na burmistrza Międzyrzecza.

Mieszkańców stolicy powiatu powinien zaciekawić artykuł o planach budowy drugiego mostu drogowego i wschodniej obwodnicy miasta, a także artykuł o tym, jak mieszkańcy oceniają burmistrza Remigiusza Lorenza. Przeczytacie także m.in. o jarmarku rękodzieła w Zemsku, społecznikach z Wyszanowa, budce z książkami w Międzyrzeczu, powiatowych obchodach Dnia Strażaka w Trzcielu oraz awansie siatkarzy do finałowego turnieju, w którym będą walczyć o pierwsza ligę. Prezentujemy także walory jeziora Głębokiego i piszemy o strażakach z Trzebiszewa, którzy dołączyli do elitarnego grona jednostek OSP znajdujących się w strukturach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Miłej lektury!

Zobacz wideo z ostatniego meczu siatkarzy Orła

Z regionu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

alan (gość)

cyt."Mieszkańców stolicy powiatu powinien zaciekawić artykuł o planach budowy drugiego mostu drogowego i wschodniej obwodnicy miasta oraz ocena jego burmistrza Remigiusza Lorenza.".....czy to gimbaza pisze ??? ocena jego burmistrza …….ani ładu ani składu pismaki

z (gość)

Trzeba zacząć od tego co to za szpital powiatowy i jego struktura skoro nie ma oddziału neurologicznego? To kompromitacja władzy. Wybudowano nowe komendy straży, policji, nowy pawilon przy areszcie, urzędy jak w Bizancjum, a nie ma na najważniejsze w hierarchii potrzeb społecznych, jaką jest opieka medyczna.