Międzynarodowa bójka w Skwierzynie. Amerykanie pobili cywili?

W piątek w nocy na jednym z osiedli w Skwierzynie zostali pobici trzej mieszkańcy tego miasta. Sprawcami prawdopodobnie są amerykańscy żołnierze.
Informację o bójce potwierdziła nam rzeczniczka komendy powiatowej policji w Międzyrzeczu asp. Justyna Łątowska. Po szczegóły odesłała nas jednak do prokuratury, która nadzoruje czynności w tej sprawie. Zastępca prokuratora rejonowego prok. Renata Szynszewska potwierdziła nam, że czynności w tej sprawie prowadzi policja i żandarmeria wojskowa.
 Dariusz Brożek

Informację o bójce potwierdziła nam rzeczniczka komendy powiatowej policji w Międzyrzeczu asp. Justyna Łątowska. Po szczegóły odesłała nas jednak do prokuratury, która nadzoruje czynności w tej sprawie. Zastępca prokuratora rejonowego prok. Renata Szynszewska potwierdziła nam, że czynności w tej sprawie prowadzi policja i żandarmeria wojskowa.

- Ze względu na dobro postępowania, na tym etapie nie udzielamy szczegółowych informacji o zdarzeniu. Mogę tylko potwierdzić, że część jego uczestników to prawdopodobnie amerykańscy żołnierze, którzy stacjonują w tym mieście. Nikt w tej sprawie nie usłyszał jeszcze zarzutów. Poszkodowani to mieszkańcy Skwierzyny - dodaje prok. R. Szynczewska.

Od dwóch lat Skwierzyna jest jednym z kilku polskich miast, w których znajdują się amerykańskie magazyny sprzętu wojskowego. Od czerwca stacjonują tam żołnierze batalionu logistycznego z brygady Iron Horse (pol. Żelazne Konie).

Kim są żołnierze Iron Horse?

Do sprawy wrócimy.

Więcej informacji z powiatu międzyrzeckiego w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”

Zobacz wideo z przywitania amerykańskich żołnierzy w Skwierzynie w lutym 2017 r.

Wideo

Dariusz Brożek

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.10.2018, 20:22

https://www.youtube.com/watch?v=0sJIII8BKUU

18.10.2018, 14:43

Komentator z YT nagrał o tym filmik.

18.10.2018, 14:39

Jeszcze PiS chce im płacić za to, że u nas stacjonują.

18.10.2018, 14:36

Po co nam pro-żydowskie wojsko? Ludzie przestańcie głosować na PiS/PO bo zawsze będziemy pod żydowskim lub niemieckim butem.

18.10.2018, 07:44

Amerykanie do domu bandyci

14.10.2018, 16:27

Sekta pisowska sprowadziła sobie do obrony jej władzy bandziorów i światowej renomy terrorystów.

13.10.2018, 21:56

Wsadzac za kraty zlodzieji z PO i PSL

13.10.2018, 19:08

Bedą jeszcze w nasze blondynki wbijać amerykańskie pałeczki i wtedy zniosą vizy zeby zaciązone kobiałki mogły lecieć i szukac tatusiów swoich pociech.

13.10.2018, 15:35

A nie można im obić mordy?

13.10.2018, 15:14

pamiętajcie, że żołdaki jankeskie nie podlegają pod polskie prawo, nikt nie będzie sądził swoich panów

13.10.2018, 15:09

Ten wspanialy sojusz wymaga wielu poswiecen !

13.10.2018, 12:56

Amerykanie do domu !!! Tece precz ( juz nie jak kidys od Wietnamu a ) od Polaków !!!

13.10.2018, 09:51

ale przynajmniej kobiet nie gwałcą jak ci ze wschodu

12.10.2018, 20:38

Nalezy im gardła podcinac bo to sa okupanci.

12.10.2018, 20:03

Oni myslą,że są u siebie,bo w USIA tak żyją.Prochy,wóda,sex i tak codziennie..plus trochę postrzelaja sobie..

12.10.2018, 20:02

Pięknie: myrzyny bija polakow w Polsce...

12.10.2018, 18:42

PRAWDOPODOBNIE ? TO PO CO WYROK ?

12.10.2018, 17:22

AMERYKAŃSKIE NAĆPANE I WYNATURZONE BYDŁO.

12.10.2018, 14:37

USA to jest nie naród tylko korporacja,została stworzona by wszcyznac wojny mordowac i kraśc w imie interesów własiciceli korproacji. Fakt ze własiccielami USa sa klany rodzinne z city of london . Dlatego armia USa to zbiorowisko patologi i degrangolady.Zobaczie kogo nam zainstlaowali w naszym kraju,przestępców korporacyjno wojksowych. tam gdzie sa bazy USA tam od razu dziwnym trafem pojawiaja sie choroby jak EBOLA. Oni robia to specjalnie zeby zarobic potem na szczpeionkach które i tak sa nieskuteczne.To robia korproacje medyczne zarejestrowane w pentagonie. USa TO PATOLOGIA I TYLE

12.10.2018, 14:33

amerykanie to patologia i przestepczy naród firma na usługach rotschildów i innych klanów semickich z city of london

11.10.2018, 13:13

To amerykańscy żołnierze pobili starszego Pana stomatologa i jego synów. Amerykanie zaczęli w godzinach wieczornych burdę między sobą. Bili się , krzyczeli , szarpali i kopali w drzwi klatki schodowej. Mieszkaniec tej klatki wyszedł z synami zwrócić im uwagę czym zdenerwował czarnoskórych żołnierzy, no to ci pobili mieszkańców bloku. którzy zwrócili im uwagę, w tym jednego z synów do nieprzytomności i to na oczach ciężarnej żony jednego z pobitych Polaków. Po czym amerykańcy szybciutko uciekli do koszar w jednostce wojskowej. Nadmienię. że od tego incydentu czarnoskórzy ukrywają się w jednostce i nie wychodzą na miasto. Takich to dzielnych żołnierzy przysyła nam armia amerykańska.

09.10.2018, 19:52

Nawet nie wiecie jakie to bydlo. To bylo pobicie z powdu zwrocenia uwagi przez mieszkanca zeby burdy na osiedlu nie robili.

09.10.2018, 19:07

Amerykanie to w większości czarnoskórzy. Oni raczej starają się schodzić wszystkim z drogi. Najebal się jeden z drugim Polak i zaczął skakać

08.10.2018, 22:28

Funny😂

08.10.2018, 21:54

Kiedyś ruscy robili w Polsce co chcieli, nie bacząc na prawo, teraz to samo amerykanie. Polak sam sobie najeźdźców sprowadza.