Katarzyna Kipigroch z Międzyrzecza urodziła właśnie synka Katarzyna Kipigroch z Międzyrzecza urodziła właśnie synka

Katarzyna Kipigroch z Międzyrzecza urodziła właśnie synka. (© Kamil Kałuziak)

Międzyrzecz. Stowarzyszenie remontuje dwa pokoje poporodowe.Kobiety po porodzie będą miały lepiej. Na oddziale noworodkowym trwa właśnie remont dwóch sal dla mam po porodzie.

- To już moje trzecie dziecko. Wszystkie urodziłam w międzyrzeckim szpitalu. Bardzo polecam zarówno warunki jak i miły personel. Widzę, że z roku na rok jest tutaj coraz bardziej komfortowo i wręcz luksusowo. Nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa, a lekarze są bardzo profesjonalni - mówi Katarzyna Kipigroch z Międzyrzecza.

Skąd pochodzą pieniądze na remont? Czy Unia Europejska przysłała euro, a może Narodowy Fundusz Zdrowia sypnął kasą? Otóż nie, pieniądze pochodzą ze skarbonki Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Rozwoju Ginekologii i Perinatologii. Są to dobrowolne składki, które przekazały m.in. kobiety w ciąży, zadowolone mamusie i inni mieszkańcy, a prezesem stowarzyszenia jest lekarz Sławomir Bartkowiak.

Więcej w aktualnym tygodniku "Głos Międzyrzecza i Skwierzyny".

Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!