Kolejne zwycięstwo Orła! Piłkarze z Międzyrzecza wygrali z LZS Bobrówko 6:0 [ZDJĘCIA]

Dariusz Brożek
Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego międzyrzeczanie mieli wyraźną przewagę nad rywalami, ale początkowo nie potrafili jej wykorzystać. Pierwszą bramkę zdobył w 36 minucie Szymon Kaźmierowski, który dziesięć minut przez zakończeniem spotkania zdobył dla „biało-niebieskich” kolejnego gola. Dwie bramki dołożył Jakub Błaszczak, a po jednej Bartłomiej Gołost i Maciej Grzelachowski, Artur Anuszewski
Piłkarze międzyrzeckiego Orła wracali z sobotniego meczu mokrzy i umorusani jak dzieci po kąpieli w błocie, ale w szampańskich nastrojach. Mimo lejącego się z nieba deszczu i śliskiej murawy, boisko w Pszczewie okazało się dla nich bardzo gościnne. Wygrali 6:0 kolejne, siódme spotkanie z rzędu i z kompletem 21 punktów na koncie obronili pozycję liderów.

Od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego międzyrzeczanie mieli wyraźną przewagę nad rywalami, ale początkowo nie potrafili jej wykorzystać. Pierwszą bramkę zdobył w 36 minucie Szymon Kaźmierowski, który dziesięć minut przez zakończeniem spotkania zdobył dla „biało-niebieskich” kolejnego gola. Dwie bramki dołożył Jakub Błaszczak, a po jednej Bartłomiej Gołost i Maciej Grzelachowski (szóstą i ostatnią M. Grzelachowski strzelił tuż przed zakończeniem spotkania).

Prezes Orła Robert Gołębiewski liczy, że zawodnicy utrzymają obecną formę do końca sezonu i awansują do czwartej ligi. W ich powrót do ligowych rozgrywek wierzą także kibice, którzy – podobnie jak piłkarze i szkoleniowcy – czekają też na zakończenie remontu stadionu miejskiego.

Relacja i zdjęcia z meczu w środę, 27 września, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.