Pod koniec ubiegłego tygodnia w Gorzowie doszło do dwóch brutalnych napadów. Przy ul. Słowiańskiej zabrano mężczyźnie wiatrówkę, a na Krzywoustego próbowano wyrwać napadniętemu telefon. Sprawcy obydwu tych przestępstw tuż po zdarzeniach wpadli w ręce policji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ubiegły piątek na ulicach Gorzowa doszło do dwóch poważnych przestępstw rozbójniczych. Po godzinie 17, na ul. Słowiańskiej, dwaj młodzi mężczyźni zaatakowali 28-latka. Uderzając go po całym ciele kijem zmusili do oddania karabinka pneumatycznego (wiatrówki). Swym łupem nie cieszyli się jednak długo. Dzięki sprawnym działaniom policjantów z I Komisariatu i Komendy Miejskiej Policji niedaleko miejsca zajścia zatrzymano 27-letniego Leszka L. z Myśliborza i jego 30-letniego kompana Błażeja B. Policja odzyskała wiatrówkę, a sprawcy trafili za kraty. Sprawą niebawem zajmie się sąd.
Do podobnej sytuacji doszło tego samego dnia przy ul. Krzywoustego. Tym razem późno wieczorem, po godzinie 23, na 23-letniego gorzowianina napadło dwóch młodocianych sprawców. Napastnicy zadawali mu liczne ciosy i starali się wyrwać telefon komórkowy. Nie udało im się to jednak, a dzięki podjętej przez patrol policji interwencji 16-latek Rafał F. i 18-latek Marek M. zostali ujęci w bezpośrednim pościgu. Teraz mają czas, aby przemyśleć swój występek i przygotować się na rozmowę z prokuratorem.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!