Piękna pogoda mobilizuje mieszkańców Międzyrzecza i pobliskich miejscowości do czynnego wypoczynku nad jeziorem Głębokie.Głębokie od lat uchodzi za jedną z turystycznych wizytówek Międzyrzecza. To jedno z największych i najbardziej znanych kąpielisk na lubusko-wielkopolskim pograniczu. Latem wypoczywają tam tysiące wczasowiczów z całej Polski, a także obcokrajowców. Przyciąga ich czysta woda i liczne atrakcje Ziemi Międzyrzeckiej.

Do rozpoczęcia sezonu mamy jeszcze dwa tygodnie, ale w słoneczne dni na kąpielisku wypoczywają tłumy złaknionych słońca i wody międzyrzeczan i mieszkańców pobliskich miejscowości. Tak własnie było kilka dni temu, co uwiecznił swoim aparatem fotoreporter "Głosu Międzyrzecza i Skwierzyny" red. Artur Anuszewski.

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!