Zdjęcie celebryty opublikowane zostanie w kalendarzu stowarzyszenia „Zwierzaki Niczyje”. Dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na bezpańskie czworonogi.Pochodzący z Gorzycy pod Międzyrzeczem były Mister Polski Rafał Maślak od ponad dwóch lat mieszka wprawdzie w stolicy Polski i bryluje na warszawskich salonach, ale wciąż utrzymuje kontakty z rodzinną wioską. Przyjeżdża do Gorzycy, odwiedza znajomych i przyjaciół. Czytał bajki przedszkolakom, a kolegom z jednostki OSP sprezentował strażacki ekwipunek, buty i mundur, które otrzymał od komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej za promowanie OSP. Ostatnio można go było spotkać na zamku w Międzyrzeczu, gdzie pozował miejscowej fotograficzce Iwonie Krzywulskiej.

- Robimy zdjęcia do kalendarza, promującego stowarzyszenie Zwierzaki Niczyje i jego czworonożnych podopiecznych - wyjaśnia.

Więcej na ten temat w przyszłą środę, 30 sierpnia, w tygodniku „Głos Międzyrzecza i Skwierzyny”.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!